Etiket arşivleri: sohbet

chat-sohbet

Sitenize Sohbet Ekleyin

Merhaba arkadaşlar sizlere yeni kurmuş olduğumuz sohbet sitemiz üzerinden ücretsiz olarak muhabbet edebileceğiniz üye olmadan sohbete bağlanabileceğiniz kendi siteleriniz varsa o adreslerede ekleyebileceğiniz eski tip eschat kodlarının barındığı aşağıdaki linki veriyoruz.Sizlere özel olarak hazırlanan yenilenmiş ara yüzü ile mobil uyumlu sistemler üzerinden chat odalarına bağlanabileceğiniz Sohbee sistemiyle donatılmış sohbet odalarımıza üye olma şartı aranmadan sınırsız sohbet etmeniz için arkadaşlık odalarımıza giriş yapmanızı önermekteyiz.

Eschat Kodu İndir

Etiketler:,

chat-sohbet

Bağımlımız Olsana

Dışarıda ılık bir rüzgar,ben sizinle birlikte yazıyorum çiziyorum… Bir merhaba ile başlar çoğu zaman arkadaşlıklar dostluklar ve aşklar.. Sıcacık bir eldir uzanan gönüllere..Sanal alem dediğim yer burası.. Bilindiği üzere bir çok İrc sunucusu mevcuttur.. İrc’in açılımı (I)nternet (R)elay (C)hat’tir. Sohbets.net Chat platformumuzda yeni başlangıçlara adım atabilir,birbirinden güzel kullanıcılar eşliğinde sohbetinizi edip aynı zamanda oyun kanallarında günün stresini atabilirsiniz.. Oda mı sarmadı? Radyo kanalımızda Djlerimizden istek isteyip,eşsiz müziğin tadını çıkartabilirsiniz..

Kaynanan yemeği yaktın diye laf mı söyledi? Ya da sevgilin kıskançlık krizlerine girip canını mı sıktı? Bütün gün tembellik mi yapmak istiyorsun.. Bizimle ol o halde.. parmaklarının ucundayız.. hayatı bizimle paylaş gel…
Ve unutma;
senden daha değerlisi yok bu hayatta…

Etiketler: